Podpořte nás

Proč má váš dar smysl

Pomůžete dobré věci. Mobilní hospicová péče je v Česku pořád spíš novinkou. Proto potřebuje vaši podporu, aby byla dostupná co nejvíc lidem, kteří chtějí umřít s rodinou nablízku.

Vítáme dary soukromých a firemních dárců i podporu nadací. Žádná částka pro nás není malá. Přes portál Darujme.cz vám to zabere jen chvilku.

Dar můžete zaslat také přímo na náš účet 1777117771/0600 vedený u MONETA Money Bank, a.s. pod variabilním symbolem 20172017.

Finanční dar můžete uplatnit jako odečitatelnou položku od základu daně. Potvrzení vám vystavíme na začátku následujícího kalendářního roku a pošleme e-mailem.

Pro firmy: Jak můžete pomoci

  • Poskytněte finanční dar
  • Nabídněte materiální pomoc
  • Umožněte členským hospicům nakoupit se slevou (například auta, zdravotnický materiál, léky, kancelářský nábytek nebo počítače)
  • Podělte se o vaši odbornost s hospici (právní nebo marketingové poradenství)
  • Podpořte konkrétní projekt, například
  • Zapojte se do Běhů pro hospice

Děkujeme za váš zájem. Rádi s vámi probereme možnosti, jak nás můžete podpořit. Napište nám na e-mail info@mobilnihospice.cz nebo zavolejte na číslo 731 152 534.

Naši dárci. Přidejte se k nim

Mentoring pro hospice a workshopy pro zaměstnance

Experti z ČSOB dobrovolně nabídli svůj čas a budou celý rok 2022 působit jako mentoři a mentorky ve více než deseti mobilních hospicích. Ve spolupráci s Fórem banka také uspořádá pro své zaměstnance sérii seminářů o umírání a možnostech paliativní péče.

Auta a technické vybavení pro hospice

Díky programu MON HELP podporuje Moneta Money Bank mobilní hospice
a naplňuje své cíle pro udržitelnost. Členské hospice z Fóra tak získaly několik vyřazených automobilů, počítačů, notebooků, tiskáren a kancelářský nábytek.

Podpora a profesní růst v mobilních hospicích

S podporou Nadace Komerční banky, a.s. – Jistota pracujeme na zvyšování prestiže mobilní specializované paliativní péče. Nejen skrze tento web, ale i prostřednictvím dalších osvětových aktivit, které si kladou za cíl ukázat, že mobilní hospice a práce v nich nabízí spoustu benefitů.

Podpora rozvoje dětské paliativní péče v mobilních hospicích

Nadace rodiny Vlčkových podporuje dva projekty, které povedou ke zvýšení dostupnosti a kvality poskytované péče mobilními hospici dětským i dospělým pacientům. Realizovat budeme mapování mobilní specializované paliativní péče a druhým projektem podpoříme know-how a sdílení zkušeností v poskytování dětské paliativní péče.

Podpořte konkrétní hospic

Rozvoj mobilních hospiců můžete podpořit i skrze konkrétní hospic. Vyberte si hospic ve svém okolí, spojte se s ním a domluvte se na možnosti podpory.
(Mapa hospiců je nyní aktualizována, omlouváme se.)

Mapa hospiců