Nabídka práce

Láká vás práce v mobilním hospici? Prohlédněte si aktuální nabídky práce či stáží v
přímé (lékař, pečovatel, psycholog aj.) i nepřímé (ekonom, fundraiser, ředitel aj.) péči.

Více o pracovních pozicích na stránce O mobilních hospicích.

No items found.

Archiv

Koordinátor/ka péče v Domácím hospici sv. Michaela

Domácí hospic v Poličce se stará o děti i dospělé v celém svitavském okrese. Koordinátor/ka péče bude spolupracovat s vedoucím lékařem, koordinovat přímou péči a podílet se na rozvoji a zajištění kvality služeb domácího hospice a ambulance paliativní medicíny.

Polička
Práce
18
.
4
.
2024
Specialista na projektové řízení a lidské zdroje

Jako specialista na projektové řízení a lidské zdroje budete mít klíčovou roli v hledání a získávání dotačních a grantových příležitostí, správě personální agendy a digitalizaci naší organizace. V týmu budete úzce spolupracovat s ředitelkou, ekonomkou, PR manažerkou a účetní.

Nové Město na Moravě
Práce
27
.
3
.
2024
Zdravotní sestra

Hledáme kolegy či kolegyně s kvalifikací Všeobecná sestra, kteří se nebojí těžkých témat a práce v terénu. Stanete se součástí multidisciplinárního týmu Domácího hospice Vysočina, který kromě zdravotních sester tvoří lékaři, psychosociální pracovnice, pečovatelé, administrativní pracovnice, psychologové a duchovní.

Nové Město na Moravě
Práce
12
.
3
.
2024
Hledáme lékaře/lékařku pro mobilní hospicovou péči

Tým domácí hospicové péče Oblastní charity Trutnov hledá lékaře či lékařku. Připojte se k našemu dynamickému týmu, kde budou mít vaše odborné znalosti smysluplný dopad ve spolupracujícím a podporujícím prostředí. Nabízíme práci na částečný nebo plný úvazek. Kontakt: vera.hubnerova@tu.hk.caritas.cz

Trutnov
Práce
11
.
3
.
2024
Hledá se asistent/ka ředitelky

Hospici sv Štěpána hledá nového kolegu/kolegyni na pozici asistenta/asistentky ředitelky.

Litoměřice
Práce
21
.
9
.
2022
Zdravotní sestra do domácí péče na DPP

Sdílení o.p.s. hledá do kolektivu domácí ošetřovatelské péče novou kolegyni či kolegu na pozici zdravotní sestra – výpomoc na DPČ, především o víkendech.

Telč a okolí
Práce
21
.
9
.
2022
Lékař na zkrácený úvazek či DPP

Mobilní hospic telčského Sdílení shání další/ho lékařku/lékaře, která/ý se zapojí dle možností a domluvy (ideálně 1 den v týdnu + pohotovosti).

Telč a okolí
Práce
21
.
9
.
2022
Výpomoc v terénních odlehčovacích službách

Terénní odlehčovací služby Cesty domů hledají brigádníky na pozici asistentů na měsíce říjen až prosinec 2022.

Praha
Práce
21
.
9
.
2022
Hospicová péče sv. Kleofáše shání lékaře

Hospicová péče sv. Kleofáše hledá do svého týmu atestovaného lékaře. Nabízíme Vám práci, která má hluboký smysl a přináší naplnění! Pozice je vhodná i pro aktivní seniory nebo po dobu rodičovské dovolené. Kontakt: 731 435 187, reditelka@kleofas.cz.

Třeboň a okolí
Práce
16
.
1
.
2023
Hledáme lékaře/lékařku do Domácího hospice sv. Michaela - zkrácený úvazek

Tým hospicové péče Oblastní charity Polička hledá kolegu na pozici lékaře/lékařky do Domácího hospice sv. Michaela. Pomozte nám, aby lidé mohli v posledních chvílích svého života zůstat se svou rodinou DOMA. Kontakt: Jitka Kosíková, 731 598 819, e-mail: jitka.kosikova@pol.hk.caritas.cz

Polička okr. Svitavy
Práce
19
.
1
.
2023
Lékař se specializací v paliativní medicíně

Snažíme se umožnit nevyléčitelně nemocným odchod ze života doma a v rodinném kruhu. Co od Vás očekáváme: specializovanou způsobilost lékaře. Co Vám můžeme nabídnout: Nástupní plat 80 tis. Kč + podnikové benefity (odměny). Náborový příspěvek 400 000,- (z Karlovarského kraje). Smlouva HPP, DPČ. Kariérní růst, příspěvky na vzdělání. V případě navázáni spolupráce další bonusy budou projednány individuálně. Příjemný kolektiv celého multidisciplinárního týmu specializované paliativní péče.

Karlovy Vary a okolí
Práce
24
.
1
.
2023
Všeobecná sestra v paliativní péči

Hledáme zdravotní sestru do mobilního hospice, který zajišťuje specializovanou paliativní péči v domácím prostředí. Co Vám můžeme nabídnout: Nástupní plat od 46 tis. Kč + kvartální odměny + příspěvek na stravné. Smlouva HPP. Kariérní růst, příspěvky na vzdělání. V případě navázáni spolupráce další bonusy budou projednány individuálně. Příjemný kolektiv celého multidisciplinárního týmu specializované paliativní péče.

Karlovy Vary a okolí
Práce
24
.
1
.
2023
Vedoucí ekonomického oddělení a administrativy

Náplň práce: příprava a kontrola čerpání rozpočtu organizace a jednotlivých služeb, efektivní využívání financí, rozúčtování nákladů dle potřeb projektového účetnictví, vypracování účetní závěrky a auditu, plnění daňových povinností. Agenda: GDPR, BOZP a PO, archivace a skartace, pojištění, odpadové hospodářství, IT bezpečnost, vedení kolektivu zaměstnanců, včasné odevzdání povinných statistických výkazů, evidence smluv, celkový chod kanceláře, jejích prostor a vybavení.

Nové Město na Moravě
Práce
7
.
2
.
2023
Hledáme lékaře na pracovní smlouvu (možný i zkrácený úvazek nebo na dohodu)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou provozuje domácí hospicovou péči již 15 let. Domácí hospic Barborka má v současné době přibližně 30 členný zkušený multidisciplinární tým. Lékaři mají k dispozici kvalitní materiální zázemí (včetně EKG a přenosného ultrazvuku), v domácím prostředí jsme schopni zajistit punkce ascitů a jiných výpotků. Máme také nasmlouvanou paliativní ambulanci, což nám umožňuje pacienty zajistit i dříve než se jejich stav výrazně zhorší. Těšíme se na Vás!

Žďár nad Sázavou
Práce
9
.
2
.
2023
Vrchní sestra/koordinátor*ka Domácího hospice Barborka

Zajímá vás oblast paliativní péče a chcete dělat práci, která je plná nových výzev? Oblastní charita Žďár nad Sázavou provozuje domácí hospicovou péči již 15 let. Hledáme odvážnou sestru, která převezme štafetu ve vedení našeho zkušeného přibližně 30 členného týmu. Úzká a funkční spolupráce mezi lékaři, zdravotními sestrami, sociálními pracovníky a pečovatelkami je základem naší služby. Pracovníci mají k dispozici kvalitní vybavení do terénu včetně služebních aut. Půjdete do toho s námi?

Žďár nad Sázavou
Práce
9
.
2
.
2023
Hledáme lékaře do Mobilního hospice Ondrášek

Hledáme do týmu lékaře se zájmem o profesní růst a vzdělávání, jehož práce nekončí v hospici, ale může prezentovat hospic na odborném poli i na veřejnosti. Bude součástí rozvoje organizace i celého oboru a změn ve společnosti. Náborový příspěvek až 100 tis. Kč. Nabízíme mzdu až 80 tis. Kč + příplatky, 6 týdnů dovolené, stravenky a věrnostní benefity. Možnost práce na plný i částečný úvazek. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Ostrava
Práce
10
.
3
.
2023