Nabídka práce

Láká vás práce v mobilním hospici? Prohlédněte si aktuální nabídky práce či stáží v
přímé (lékař, pečovatel, psycholog aj.) i nepřímé (ekonom, fundraiser, ředitel aj.) péči.

Více o pracovních pozicích na stránce O mobilních hospicích.

Vedoucí ekonomického oddělení a administrativy

Náplň práce: příprava a kontrola čerpání rozpočtu organizace a jednotlivých služeb, efektivní využívání financí, rozúčtování nákladů dle potřeb projektového účetnictví, vypracování účetní závěrky a auditu, plnění daňových povinností. Agenda: GDPR, BOZP a PO, archivace a skartace, pojištění, odpadové hospodářství, IT bezpečnost, vedení kolektivu zaměstnanců, včasné odevzdání povinných statistických výkazů, evidence smluv, celkový chod kanceláře, jejích prostor a vybavení.

Nové Město na Moravě
Práce
07
.
2
.
2023
Lékař se specializací v paliativní medicíně

Snažíme se umožnit nevyléčitelně nemocným odchod ze života doma a v rodinném kruhu. Co od Vás očekáváme: specializovanou způsobilost lékaře. Co Vám můžeme nabídnout: Nástupní plat 80 tis. Kč + podnikové benefity (odměny). Náborový příspěvek 400 000,- (z Karlovarského kraje). Smlouva HPP, DPČ. Kariérní růst, příspěvky na vzdělání. V případě navázáni spolupráce další bonusy budou projednány individuálně. Příjemný kolektiv celého multidisciplinárního týmu specializované paliativní péče.

Karlovy Vary a okolí
Práce
24
.
1
.
2023
Všeobecná sestra v paliativní péči

Hledáme zdravotní sestru do mobilního hospice, který zajišťuje specializovanou paliativní péči v domácím prostředí. Co Vám můžeme nabídnout: Nástupní plat od 46 tis. Kč + kvartální odměny + příspěvek na stravné. Smlouva HPP. Kariérní růst, příspěvky na vzdělání. V případě navázáni spolupráce další bonusy budou projednány individuálně. Příjemný kolektiv celého multidisciplinárního týmu specializované paliativní péče.

Karlovy Vary a okolí
Práce
24
.
1
.
2023
Hledáme lékaře/lékařku do Domácího hospice sv. Michaela - zkrácený úvazek

Tým hospicové péče Oblastní charity Polička hledá kolegu na pozici lékaře/lékařky do Domácího hospice sv. Michaela. Pomozte nám, aby lidé mohli v posledních chvílích svého života zůstat se svou rodinou DOMA. Kontakt: Jitka Kosíková, 731 598 819, e-mail: jitka.kosikova@pol.hk.caritas.cz

Polička okr. Svitavy
Práce
19
.
1
.
2023
Hospicová péče sv. Kleofáše shání lékaře

Hospicová péče sv. Kleofáše hledá do svého týmu atestovaného lékaře. Nabízíme Vám práci, která má hluboký smysl a přináší naplnění! Pozice je vhodná i pro aktivní seniory nebo po dobu rodičovské dovolené. Kontakt: 731 435 187, reditelka@kleofas.cz.

Třeboň a okolí
Práce
16
.
1
.
2023

Archiv

Výpomoc v terénních odlehčovacích službách

Terénní odlehčovací služby Cesty domů hledají brigádníky na pozici asistentů na měsíce říjen až prosinec 2022.

Praha
Práce
21
.
9
.
2022
Zdravotní sestra do domácí péče na DPP

Sdílení o.p.s. hledá do kolektivu domácí ošetřovatelské péče novou kolegyni či kolegu na pozici zdravotní sestra – výpomoc na DPČ, především o víkendech.

Telč a okolí
Práce
21
.
9
.
2022
Hledá se asistent/ka ředitelky

Hospici sv Štěpána hledá nového kolegu/kolegyni na pozici asistenta/asistentky ředitelky.

Litoměřice
Práce
21
.
9
.
2022
Lékař na zkrácený úvazek či DPP

Mobilní hospic telčského Sdílení shání další/ho lékařku/lékaře, která/ý se zapojí dle možností a domluvy (ideálně 1 den v týdnu + pohotovosti).

Telč a okolí
Práce
21
.
9
.
2022