Novinky ze světa mobilních hospiců

Ajaj, něco tady chybí, že?

Nikdo není dokonalý, ani tento nový web. Chtěli jsme ho představit paliativní komunitě v rámci ostravské konference, a tak jsme ho spustili i přes drobné nedostatky, např. v podobě nefunkčních odkazů. Na úpravách intenzivně pracujeme.

.
Spustili jsme druhý běh mentoringu pro hospice

V září jsme společně s partnerem ČSOB spustili druhý běh mentoringu pro vedoucí pracovníky mobilních hospiců. Děkujeme. Zástupcům členských organizací jsme bližší informace poslaly mailem.

.
Kampaň DOMA. bude letos ve velkém stylu

Kampaň DOMA. 2022, kterou pořádáme s Mobilním hospicem Ondrášek, je spuštěna. Opět probíhá měsíc, kdy se věnujeme osvětě společně s 36 mobilními hospici. Děkujeme všem finančním i mediálním partnerům.

.
Fórum změnilo barvy a spustilo nové webové stránky

Po roční práci na novém vizuálním stylu a na webových stránkách jsme v cílové rovince. Za novou grafiku děkujeme grafickému duu Svéráz. Nové webové stránky jsou v režii Marathon studia. Děkujeme také za podporu Nadace Komerční banky, a.s. - Jistota, která projekt podpořila.